středa 2. listopadu 2011

Halloweenský sraz

Můj 2. sraz......a byl lepší jak ten první.

No začnu přípravou... Ta byla několika hodinová a já vstávala o půl 7.
Začali jsme s oblečením atd. a pak byla 9 hodina a já šla na zastávku pro Aru. Šla jsem v kabátu od Kitsune a s kapucí. Byla to ohromná sranda! xD Jak se lidi dívali.

No tak pak se nabídl od Kitsune tatínek, že nás sveze. A tak jsme jeli. Plní očekávání. V autě jsme si dali pásky a vystoupili.
Na zastávce nebo spíše kolem ní poletovalo něco v černém. Suzie! Okamžitě jsme se za ní rozběhli a nadšeně ji vítali, ale ona se tvářila kameně. Bohužel jí to moc nevyšlo a my ji rozesmáli.
Později se objevil Danielle i s jejím přítelem, ale bohužel jen na chvilku, aby ředala Toki kabát. Toki měla úžasné líčení a legíny, které bych jí s radostí zabavila.
Tak jsme dále mrzli a čekali na další až Suzie zjistila, že má SMS od Johanky, že příjdou s ostatními až do Lasa.
Cesta do lasa byla plná smíchu a trochu i běhu xD.
První místo kam jsme šli byla bižuterie, kterou jsme vzali útokem. A v tu chvíli se ozvalo: ,,Suzie!" a všechny naše pohledy mířily nahoru kde se skláněli Fabi, Aki, Johanka, Eliss a TENSHI!
Ano možná je to přehnané, ale všichni jsme se na ni těšili a měli strach. Tak jsme se pospolu vydali ke schodům a připojili jsme se ke skupince. Kupodivu jsme se všichni obejmuli a šli na jídlo.
Tam jsme Akiho pasovali na křečka, Eliss jsme pomluvili XD s tím, že nenosí kontaktní čočky pravidělně.
Po vydatném obědě jsme se přesunuli před Laso a šli fotit. Mezitím se Kitsune vybil foťák. Byla tak 1 hodina a my se začínali nudit. Tak hurá do Futura!
První zastávka byl GATE a přála bych vám vidět, jak se tvářili prodavačky a nakupující xD. No nic...
Odpojili jsme se s Akim, Johankou, Eliss a Kitsune a šli do levných knih dělat blbosti. Nebudu rozebírat co se tam dělo, ale stálo to vážně za to xD. Pak jsme navštívili Lindex a komentovali s Eliss její výšku am ožnost nakupovat v dětským. Musím si zjistit jakou velikost mají děské věci, protože možná bych je oblékla, jednu sukni jsme měla dobrou jenom o 1 nebo 2 čísla větší. Ha! xD
No a pak se šlo do čajovny. Všechno se pomalu rozjíždělo. Začali jsme u hlavolamů a skončili u keců všeho druhu. Povídalo se toho moc... tolik!, že bych to sem nezvládla napsat!
Odcházeli jsme kdesi kolem 7.

Zkrátka jsme si to parádně užili!

no normalA nakonec ještě moje oblíbená fotka:

Eliss, Kitsune, Neki, Tenshi (zleva)


Neki ver Leth

Žádné komentáře:

Okomentovat