sobota 27. července 2013

This is...

...the end.


Myslím, že není potřeba moc k nadpisu říkat, ale přece jenom pár slov si neodpustím. Blogy vedu ráda. Měla jsem jich doposud 5. Čtyři na blog.cz a jeden na blogspotu. K blogům si časem utvořím jakýsi vztah, jenž mi brání je smazat. Dokonce když jsem se stěhovala na blogspot, přesunula jsem všechny články. Takže by se dalo říci, že stálý blog mám od roku 2009, což je dost dlouhá doba.
V poslední době se však hodně věcí změnilo a s tímto i přišel nápad změnit působiště. Navíc mne děsí mé staré články a tento blog - jenž byl původně založen pro jiný účel než je teď - se mi zdá lehce nepraktický. Takže z nudy jsem vytvořila nový blog, kde už snad budu psát častěji, protože blogování mne skutečně baví. Hádám, že nějaké články přesunu ze starého blogu na ten nový, ale moc jich nebude. Slíbila jsem jedné úžasné osůbce, že proberu mé povídky a přesunu ty lepší na nový blog a pokusím se více psát - celkem nesplnitelný úkol, ale dobře.

Tímto bych chtěla poděkovat všem, kdo komentovali či jenom četli můj blog. Sem tam jsem si zoufala, že můj blog je o ničem, ale když jsem začala mluvit o zrušení pár lidí se ozvalo, takže i pro těch pár má důvod blogovat. Těžko říci, jestli tento blog měl nějaký smysl. Ale vlastně ano, protože díky němu jsem poznala úžasnou osobu i když jenom přes internet ;).

Takže pro ty, kteří měli alespoň trochu rádi můj blog a chtějí sledovat co budu psát dál,

TADY

je adresa mého novéhoo blogu.

Děkuji moc všem :) a doufám, že se s vámi shledám i na mém novém blogu.


2 komentáře:

 1. Ano troufám si říct že já našla většinu tvých blogů a přečetla tak hodně tvých povídek u kterých budu vážně ráda když jich bude víc. :)

  Jinak jsem taky moc ráda že jsem se odhodlala ti napsat protože se s tebou skvěle píše a i přestože tě znám jen přes internet tak jsi vážně skvělá osůbka. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Našla jsi všechny až na jeden :D Jsi vážně dobrá stopařka :D A slibuji, že se pokusím více psát :D
   Já jsem taky moc ráda jsi skutečně úžasná a ráda bych tě někdy poznala "naživo" ;)

   Vymazat