sobota 21. ledna 2012

Věci co byly u Kitsu část 8

Pár věcí...
...co jsem objevila u Kitsune a chtěla jsme je ještě přidat, ale na fotkách jsou namixované, tak to nešlo roztřídit.

a) Věci co jsem našla první
 • Fialové triko s králíčkem - triko s dlouhým rukávem, dárek od babičky. Později jej Kitsune ukradu zase zpět a budu ho nosit. Dárek od babičky 
 • Bunda jarní. Béžová jakoby ,,vojenská" na zádech má výšivku kytičky. Je zajímavá, ale moc často ji nenosím, protože preferuji mikiny.
 • Šedé šaty. Pozůstatek z dětství, kdy jsem je měla dlouhé po kolena a dlouhé rukávy. Teď je mám nad kolena a tříčtvrteční rukávy, ale vypadá to velmi... velmi dobře a jsou to teplé šaty. Měla je půjčené i Kitsune, ale netuším, jestli je měla na sobě.
 b) Další věci co jsem objevila
 • Šedá mikina co jsme měla na asi můj poslední cosplay Risukiho z loveless. Takový casual cosplay. Bez uší xD ale zase s obvazy.
 • Dlouhá košile k legínám. Trochu jakoby doktorský plášť. Na boku pod kapsou má vyšitý kříž.A následně nás čeká co se týká šatníku proteď doopravdy poslední článek. A to bude mix zbytku věcí, čeho není tolik.

2 komentáře:

 1. Klidně ti to tričko s králíčkem vrátím. Je hezké vždy se mi líbilo myslím že stojí za vynošení i u tebe. xD A jinak ano šaty jsem na sobě měla. Bohužel jak říkám jsem na ně moc hubená nevypadá to zle ale tobě opravdu sluší 100krát víc. I moje mamka říkala že ti moc sluší jak tě v nich minule viděla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jop já si ho potom vezmu.
   A ty šaty... no nepřehánějte xD

   Vymazat